Niksar Gazi Osman Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine Ticaret ve Sanayi Odasının tanıtımı yapıldı.
18 Aralık 2018, 11:28

18.12.2018 / NİKSAR Niksar Gazi Osman Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ve Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığımız tarafından organize edilen tanıtım paneli 18 Aralık 2018 Salı günü odamız Mehmet Şöhretoğlu Toplantı salonunda yapıldı.

Panelin açılış konuşması Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aybak tarafından yapıldı. Başkan Aybak; Meslek liselerinin önemine değinerek, ülkemize faydalı bireyler olmaları için öğrencilere çalıştıklarının iki katı daha fazla çalışmaları gerektiğini ifade etti. Başkan Aybak’ın konuşmasından sonra Genel Sekreter Muttalip Altunay tarafından Ticaret ve Sanayi Odalarının kuruluşu ve görevleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Daha sonra soru cevap bölümüne geçildi. Soruları Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aybak ve Genel Sekreter Muttalip Altunay cevapladılar.

Başkan Aybak; panel sonunda katılan öğrencilere ve panelin düzenlemesinde emeği geçen Gazi Osman Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ile panele bizzat katılan Muhasebe ve Finansman Alanı Şefi Sait Arslan, Muhasebe ve Finansman Alan Atölye Şefi Kenan Emiroğlu ve Muhasebe ve Finansman Alan Öğretmeni Ümit Önder’ e teşekkür etti.